O nas

Tip Top Team to wyjątkowa grupa wyjątkowych ludzi, których łączy wspólny cel efektywnego działania i skutecznej realizacji usług outsourcingowych w ramach rozwiązań kadrowych oraz wsparcia produkcji. Stale się kształcimy i poszerzamy nasz obszar działalności wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku.

Sprawnie i efektywnie przejmujemy część lub całość procesów produkcyjnych bądź usługowych optymalizując cały proces organizacyjny naszego klienta.

Świadczymy usługi outsourcingowe w lokalizacji klienta, wskazanym miejscu bądź we własnej przestrzeni usługowej. Bazujemy przy tym na własnych zasobach kadrowych, własnym potencjale rekrutacyjnym, wyposażeniu i środkach transportu.

Tip Top Team to grupa spółek powiązanych biznesowo, które od wielu lat obsługują pokaźne i stale rosnące grono wieloletnich klientów, którzy w związku z naszą efektywnością i stabilnością posiadają do nas duże zaufanie.

Tip Top Team świadczy usługi outsourcingowe na terenie całej Polski. W naszej ofercie znajdziesz usługi skierowane dla Klienta-Pracodawcy a także dla Klienta-Pracownika – osoby poszukującej zatrudnienia.

W naszym międzynarodowym zespole specjaliści zajmują się rekrutacją i selekcją wymaganego personelu, w tym personelu cudzoziemskiego. Nasi eksperci efektywnie zajmują się kwestiami uzyskiwania pozwoleń na pobyt oraz pracę dla cudzoziemskiego personelu. Specjaliści kreują z klientami różnorodne strategie współpracy, systemy motywacyjne i autorskie rozwiązania kadrowe pozwalające optymalizować zarządzanie zasobami ludzkimi.

Jeśli nie interesują Ciebie rozwiązania outsourcingowe i chcesz przejąć na siebie odpowiedzialność za powierzone Twojemu zakładowi zasoby ludzkie, których brak był dla Ciebie dotąd barierą w rozwoju biznesu, to możemy zasilić Twoje szeregi kadrą w ramach pracy tymczasowej.

Call Now
Directions