PRACA STAŁA U NASZYCH KLIENTÓW

Znajdziemy Ci pracę, którą dopasujemy do Twoich umiejętności i oczekiwań.

Poznamy Twoje potrzeby i fachowo ocenimy Twoje kwalifikacje.

Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania mając szerokie kontakty z przemysłem i pracodawcami.

Bardzo szybko dostaniesz od nas ofertę zatrudnienia do kontraktów, które już zawarliśmy.

Nasi klienci zlecają nam pozyskanie pracowników o ściśle wybranych kwalifikacjach zawodowych i predyspozycjach do pracy w swojej organizacji.

Nasza firma indywidualnie pochodzi do każdej osoby poszukującej stałego zatrudnienia na wybranym stanowisku. Wiedząc, że szukanie pracy czy jej zmiana jest bardzo ważnym elementem naszego życia, wykorzystujemy całą wiedzę zdobytą w wielu procesach rekrutacyjnych aby kandydat otrzymał pracę zgodną ze swoimi oczekiwaniami
i doświadczeniem.

Eksperci z naszego zespołu przeprowadzają szczegółowe rozmowy z kandydatami, a koordynatorzy opiekują się i prowadzą kandydata podczas całego procesu rekrutacyjnego. Wspólnie z kandydatem uzgadniamy jego potrzeby i oczekiwania z oczekiwaniami naszego klienta – przyszłego pracodawcy kandydata oraz w razie potrzeby negocjujemy w jego imieniu umowę z jego przyszłym pracodawcą.

Bardzo często klienci z którymi współpracujemy w ramach prac tymczasowych bądź wykonujemy u nich usługi outsourcingowe zlecają nam pozyskanie pracowników o ściśle wybranych kwalifikacjach zawodowych i predyspozycjach do pracy w swojej organizacji. Wybór kandydata często poprzedza włączenie go na określony czas do pracy w naszym zespole co umożliwia kandydatowi i naszemu klientowi wzajemne poznanie się przed decyzją o bezpośrednim zatrudnieniu.

Za udział w rekrutacji i podpisanie umowy z Twoim przyszłym pracodawcą nie pobieramy od Ciebie żadnej opłaty.

Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i oczekiwania.

Skontaktuj się z nami, złóż CV by otrzymać od nas ofertę

Call Now
Directions