KOOPERACJA

Kooperacja w ścisłym znaczeniu to bezpośrednia współpraca wyspecjalizowanych przedsiębiorstw i zakładów, między którymi występują przepływy elementów kooperacyjnych (w tym również zaopatrzenia materiałów-technicznego oraz know-how) i świadczenie usług wykonywane na specjalne zamówienie odbiorcy (w ramach umowy lub zlecenia) z przeznaczeniem do określonego wyrobu gotowego.

Przejmiemy wydzieloną część określonego procesu organizacyjnego (produkcja, usługa) z Twojej Firmy i zrobimy to w szczególny sposób swoimi zasobami kadrowymi i w naszej lokalizacji bądź w lokalizacji wskazanej przez Twoją Firmę.

Jesteśmy firmą, która od wielu lat z powodzeniem prowadzi usługi kooperacyjnych w obszarze obróbki powierzchniowej odlewów, gratowania, brakowania, kontroli jakości. Działamy w ramach umów i zleceń w oparciu o normy, wymagania, dokumentację techniczną naszych Klientów.

Aktualnie oferujemy współpracę kooperacyjną w zakresie:

 • obróbki powierzchniowej metali, w tym odlewów aluminiowych w zakresie gratowania, czyszczenia, mycia detali w swojej, a także w obcej lokalizacji;
 • obróbki ślusarskiej i spawalniczej konstrukcji metalowych w swojej a także w obcej lokalizacji;
 • kontroli jakości, brakowania, selekcji i konfekcji detali w swojej a także w obcej lokalizacji;
 • coopackingu w swojej a także w obcej lokalizacji,

….i innych stale poszerzanych obszarach naszej aktywności

Zatrudnieni przez nas specjaliści gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług. Skrupulatnie przestrzegamy procedur i norm wynikających z przekazanego nam know-how.

Oprócz obróbki powierzchniowej detali oferujemy kontrolę jakości części przychodzących jak i wychodzących. Dokonujemy kontroli jakości detalu przed przystąpieniem do produkcji jak i po wyprodukowaniu u naszych klientów. Powierzając nam usługi w zakresie kontroli jakości możesz obniżyć koszty personalne Twojej Firmy. Oferujemy profesjonalne wsparcie w zakresie selekcji, inspekcji i naprawy komponentów oraz zabezpieczenia gotowego produktu.

Zlecenie nam usług copackingu jako firmie zewnętrznej to przede wszystkim uniknięcie kosztów stałych utrzymania personelu. Zlecając pakowanie firmie zewnętrznej Twoja Firma ponosi koszty konkretnego zlecenia, unikając stałych obciążeń a więc oszczędzając na wszelakich kosztach stałych.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

Oferujemy swoją uwagę i doświadczenie we wdrażaniu kooperacji dla Twojego przedsiębiorstwa.

Pomożemy Ci zoptymalizować Twoje procesy na wybranym odcinku działalności.

Największe zalety kooperacji, to:

 • Przekazanie przez Twoją Firmę konkretnego procesu na zewnątrz
 • Formuła rozliczeniowa oparta na efekcie
 • Brak potrzeby zatrudnienia w Twojej Firmie personelu dla tego procesu
 • Możliwość elastycznego dopasowanie zasobów do rzeczywistych Twoich potrzeb
 • Uniknięcie kosztownych działań HR a także kosztów nadzoru i kierownictwa
 • Optymalizacja kosztów związanych z zatrudnieniem
 • Uniknięcie kosztów stałych procesu po stronie Twojej Firmy
 • Szybkość wprowadzonych zmian dla Twojej Firmy.
 • Przejrzystość procesu poprzez kontrolę na wyjściu i wejściu wyrobu lub usługi

Nasz personel: specjaliści, eksperci, fachowcy o sprecyzowanych umiejętnościach i kwalifikacjach ściśle określi segment kooperacji i doprowadzi do efektu, który Cię interesuje.

Skontaktuj się z nami by podzielić się potrzebami Twojej Firmy i otrzymać od nas ofertę współpracy.

Call Now
Directions