B2E – oferta dla pracowników

Praca u nas

Read More

Szukamy zarówno specjalistów, jak i osób niewykwalifikowanych. Cudzoziemcom pomagamy przygotować dokumenty aby przedłużyć możliwość pobytu i pracy w Polsce. Zapewniamy pracę, jak i również pomagamy znaleźć mieszkanie oraz transport do zakładu pracy. Wynagrodzenie wypłacamy punktualnie na konto bankowe, o które również nie musisz się martwić, pomożemy Ci je założyć. Pomożemy również przygotować wszystkie dokumenty niezbędne w celu podjęcia u nas pracy oraz jej przedłużenia. Z racji dużej ilości kontaktów z naszymi klientami pracując pod naszym kierownictwem masz możliwość wyboru dogodnej pracy i jej lokalizacji z szerokiej oferty.

Praca stała u naszych klientów

Read More

Nasi klienci zlecają nam pozyskanie pracowników o ściśle wybranych kwalifikacjach zawodowych i predyspozycjach do pracy w swojej organizacji. Nasza firma indywidualnie pochodzi do każdej osoby poszukującej stałego zatrudnienia na wybranym stanowisku. Wiedząc, że szukanie pracy czy jej zmiana jest bardzo ważnym elementem naszego życia, wykorzystujemy całą wiedzę zdobytą w wielu procesach rekrutacyjnych aby kandydat otrzymał pracę zgodną ze swoimi oczekiwaniami
i doświadczeniem.

Praca tymczasowa

Read More

Jeśli stała praca nie jest Twoim priorytetem, to praca tymczasowa może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Praca tymczasowa pozwoli Ci na dopasowanie godzin jej wykonywania do innych Twoich zajęć. Umożliwi Tobie zdobycie nowych kwalifikacji w różnorodnych branżach i na różnych stanowiskach pracy. Nasi klienci zlecają nam pozyskanie pracowników o ściśle wybranych kwalifikacjach zawodowych i predyspozycjach do pracy w swojej organizacji jednakże nie chcą zatrudnić tych pracowników bezpośrednio w swoim zakładzie. Często po pewnym czasie pracy takiego pracownika proponują bezpośrednie zatrudnienie.

Oferty pracy – Tip Top Team Zielona Góra

Znajdziemy Ci pracę, którą dopasujemy do Twoich umiejętności i oczekiwań.

Poznamy Twoje potrzeby i fachowo ocenimy Twoje kwalifikacje.

Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania mając szerokie kontakty z przemysłem i pracodawcami.

Bardzo szybko dostaniesz od nas ofertę zatrudnienia do kontraktów, które już zawarliśmy.

Szukamy zarówno specjalistów, jak i pracowników niewykwalifikowanych.

Skontaktuj się z nami, złóż CV by otrzymać od nas ofertę

Call Now
Directions