PRACA TYMCZASOWA

Znajdziemy Ci pracę, którą dopasujemy do Twoich umiejętności i oczekiwań.

Poznamy Twoje potrzeby i fachowo ocenimy Twoje kwalifikacje.

Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania mając szerokie kontakty z przemysłem i pracodawcami.

Bardzo szybko dostaniesz od nas ofertę zatrudnienia do kontraktów, które już zawarliśmy.

Jeśli stała praca nie jest Twoim priorytetem, to praca tymczasowa może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Praca tymczasowa pozwoli Ci na dopasowanie godzin jej wykonywania do innych Twoich zajęć. Umożliwi Tobie zdobycie nowych kwalifikacji w różnorodnych branżach i na różnych stanowiskach pracy.

Nasi klienci zlecają nam pozyskanie pracowników o ściśle wybranych kwalifikacjach zawodowych
i predyspozycjach do pracy w swojej organizacji jednakże nie chcą zatrudnić tych pracowników bezpośrednio w swoim zakładzie. Często po pewnym czasie pracy takiego pracownika proponują bezpośrednie zatrudnienie.

Praca tymczasowa polega na zatrudnieniu Ciebie w naszej firmie i jednoczesnym oddelegowaniu Ciebie do wykonywania określonej pracy u Pracodawcy Użytkownika (naszego klienta – zakładu pracy).

Za rekrutację i znalezienie dla Ciebie Pracodawcy Użytkownika, a także wdrożenie Ciebie do pracy nasza firma nie pobiera żadnych opłat.

Nasza firma zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z Twoim zatrudnieniem i będzie prowadziła Cię poprzez cały proces rekrutacji a także będzie formalnie Twoim pracodawcą przez cały okres Twojej pracy na wybranym stanowisku w wybranym zakładzie pracy.

Zajmiemy się więc całą dokumentacją związaną z zatrudnieniem, badaniami medycznymi, szkoleniami BHP, terminowym wypłacaniem Twojego wynagrodzenia oraz obsługą administracyjną.

Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i oczekiwania.

Skontaktuj się z nami, złóż CV by otrzymać od nas ofertę

Call Now
Directions