DORADZTWO

Jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem u siebie cudzoziemcy a nie masz czasu, wiedzy, zasobów HR i kompetencji, to pomożemy Ci zarówno w rekrutacji, fachowym doradztwie personalnym oraz przeprowadzeniem czynności procesowych z zakresu uzyskania pozwoleń na pobyt i pracę. Mając na uwadze, że zatrudnienie cudzoziemców wiąże się z szeregiem formalności oferujemy kompleksową obsługę w tym zakresie. Doradzamy w kwestiach związanych z legalnością pobytu na terenie kraju oraz legalnością pracy cudzoziemców w Polsce.

Nasz zespół doradców i ekspertów dzięki bogatemu doświadczeniu jest w stanie znaleźć pracownika pasującego do potrzeb Twojej Firmy. Nasze poszukiwania opieramy na najlepszych praktykach i wieloletnim doświadczeniu w zakresie rekrutacji.

Brak rezerw kadrowych na Polskim rynku powoduje, że Firmy poszukują zmotywowanych pracowników z zagranicy.

Pozyskujemy i rekrutujemy zmotywowanych do pracy w Polsce kandydatów o wymaganych specjalnościach bądź niewykwalifikowanych pracowników z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Rosji, Uzbekistanu, Filipin, Meksyku i innych krajów.

Gwarantujemy prowadzenie efektywnych usług w zakresie procesów dokumentowych umożliwiających sprowadzenie kandydata a także uzyskania legalności jego pobytu i zatrudnienia w Polsce.

Największe zalety naszego doradztwa personalnego, to:

  • Oszczędność czasu personelu Twojej Firmy poprzez przekazanie nam procesu rekrutacji
  • Uniknięcie prowadzenia żmudnych i wymagających procesów dokumentowych związanych z uzyskaniem pozwoleń na pobyt i pracę dla cudzoziemców
  • Formuła rozliczeniowa oparta na efekcie
  • Oszczędność zasobów ekonomicznych – koncentrujesz się na działaniu Twojej Firmy a nie na procesach kadrowych, rekrutacyjnych, dokumentowych
  • Brak potrzeby zatrudnienia w Twojej Firmie personelu dla tego procesu
  • Uniknięcie kosztownych działań HR a także kosztów nadzoru i kierownictwa

Przejrzystość procesu i gwarancja, że jeśli pozyskany pracownik nie spełnia wymagań Twojej Firmy – poszukujemy nowego kandydata.

Jesteśmy otwarci na potrzeby Twojej Firmy.

Oferujemy swoją uwagę i doświadczenie w efektywnym doradztwie dla Twojego przedsiębiorstwa.

Pomożemy Ci zoptymalizować Twoje procesy na wybranym odcinku działalności.

Nasi specjaliści i eksperci w zakresie doradztwa personalnego i obsługi dokumentowej ściśle określą z Twoja Firmą harmonogram działań mających na celu uzyskanie oczekiwanego przez Ciebie efektu.

Skontaktuj się z nami by podzielić się potrzebami Twojej Firmy i otrzymać od nas ofertę współpracy.

Call Now
Directions