Co-packing

Usługi co-packingu

Zlecenie usług co-packingu firmie zewnętrznej to przede wszystkim oszczędność. Koszty zatrudnienia pracowników czy zakup odpowiednich narzędzi i maszyn są zazwyczaj wysokie. Zlecając pakowanie firmie zewnętrznej płacimy za konkretne zlecenie, oszczędzając na wszelakich kosztach stałych. Obsługujemy zlecenia w Zielonej Górze i całym województwie lubuskim na:

  • pakowanie,
  • przepakowywanie,
  • etykietowanie,
  • konfekcjonowanie (kompletowanie),
  • foliowanie.

Pakowanie produktów

Pakowanie produktów, zwłaszcza dla mniejszych firm, może być bardzo pracochłonne i kosztowne. W wielu przypadkach trzeba specjalnie w tym celu zatrudnić pracowników i zakupić specjalne maszyny, co sprawia, że nasze przedsięwzięcie staje się mało opłacalne. Rozwiązaniem tego problemu może być Co Packing – usługi pakowania i przepakowywania produktów.

Co Packing – sposób na estetyczne opakowania przy niedużych kosztach

W dzisiejszych czasach estetyczny wygląd oferowanych produktów bardzo często ma kluczowe znaczenie dla powodzenia w biznesie. Większość ludzi ma tendencję do “oceniania książki po okładce”, z tego powodu ciężko jest sprzedać nawet najlepszy produkt bez odpowiedniego opakowania. Co Packing to sposób na estetyczne i profesjonalne opakowania przy niedużych kosztach.

Dlaczego warto zdecydować się na Co Packing?

Decydując się na powierzenie firmie zewnętrznej takich usług jak pakowanie produktów, ich przepakowywanie, wymiana zniszczonych opakowań na nowe czy foliowanie możemy nie tylko oszczędzić czas i pieniądze, ale i zyskać pewność, że efekt będzie w pełni profesjonalny. Przy użyciu nowoczesnych urządzeń jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość opakowań.

Top