Outsourcing pracowników

Outsourcing pracowniczy

Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników – dostosowujemy się do wymagań naszych klientów.

Misją firmy jest wsparcie klientów w pozyskiwaniu jak najlepszych pracowników w oparciu o wspólne przekonanie, że ludzie są podstawą sukcesu.

Sprawne funkcjonowanie każdej firmy zależy od jej pracowników. Aby w skuteczny sposób rekrutować wykwalifikowanych pracowników i pozyskiwać najlepszych specjalistów na rynku Zielonej Góry, czy całego województwa lubuskiego, a także sprawnie zarządzać bieżącymi procesami kadrowymi, warto zdecydować się na outsourcing pracowniczy, outsourcing hr lub leasing pracowniczy.

outsourcing pracownikow

Na czym polega outsourcing pracowniczy i czy jest to rozwiązanie odpowiednie dla Państwa firmy?

Outsourcing pracowniczy polega na powierzeniu procesów kadrowych innej, zewnętrznej firmie. Możemy przekazać innemu podmiotowi takie zadania, jak: prowadzenie rekrutacji nowych pracowników, podpisywanie umów, wypłacanie pensji, organizowanie zastępstw, wysyłanie pracowników na badania okresowe, szkolenia, przygotowanie systemu motywacyjnego.

Outsourcing pracowniczy może mieć wiele zalet dla firmy, która zdecyduje się na to rozwiązanie. Przede wszystkim możemy w ten sposób bardzo obniżyć koszty. Ponadto agencje pośrednictwa dysponują profesjonalną wiedzą i wypracowanymi metodami organizacji. Często również posiadają już gotowe bazy danych.

Czym jest outsourcing hr?

Zbliżonym pojęciem jest outsourcing HR, czyli outsourcing kadr i płac. To opcja, która bardzo się opłaca szczególnie w większych firmach. Umożliwia rezygnację z tworzenia działów HR w przedsiębiorstwie i oddelegowanie zadań z tego zakresu innej firmie. To sprawia, że przedsiębiorca może skupić się na swojej głównej działalności.

Czym jest leasing pracowniczy?

Ciekawą alternatywą dla outsourcingu pracowniczego może być leasing pracowniczy, czyli swego rodzaju wynajem pracowników. Polega on na tym, że pracownicy zostają “wypożyczeni” do innej firmy niż ta, z którą mają podpisaną umowę. Leasing pracowniczy odbywa się z inicjatywy pracodawcy i za zgodą pracownika. To rozwiązanie bardzo korzystne, gdy poszukujemy pracowników jedynie do pracy tymczasowej.

Wynajem pracowników

Jeżeli potrzebują Państwo pracowników do realizacji określonych zadań, dobrym rozwiązaniem może być wynajem. W tym wypadku nie muszą Państwo samodzielnie poszukiwać pracownika i go szkolić, a później nadzorować – wystarczy, że podpiszą Państwo z nami stosowną umowę.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie wsparcia produkcji. Możemy zaoferować Państwu wsparcie doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych pracowników.

Top